Vishay 10kΩ Linear Potentiometer Panel Mount, 175SX1A48F103SS
Skladové číslo RS: 368-1848Značka: VishayČíslo dielu výrobcu: 175SX1A48F103SS
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Vishay
Typ potenciometru
Linear
Maximum Resistance
10kΩ
Number of Turns
1
Power Rating
0.5W
Montage-Typ
Panel Mount
Termination Style
Solder Lug
Shaft Diameter
6.35 mm
Tolerance
±20%
P.O.A.
P.O.A.
Špecifikácie
Brand
Vishay
Typ potenciometru
Linear
Maximum Resistance
10kΩ
Number of Turns
1
Power Rating
0.5W
Montage-Typ
Panel Mount
Termination Style
Solder Lug
Shaft Diameter
6.35 mm
Tolerance
±20%