Kondenzátor, řada: 160 CLA 100 μF 20 % Pájecí 50 V dc, Povrchová montáž MAL216099101E3 AEC-Q200 Vishay
Skladové číslo RS: 903-9710PZnačka: VishayČíslo dielu výrobcu: MAL216099101E3
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Vishay
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Surface Mount
Balení
Tape & Reel
Height
13mm
Polarita
Polar
Länge
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
150°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
No
Tolerance ±
20%
Ripple Current
420mA
Leakage Current
50μA
Řada
160 CLA
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.1%
Podrobnosti o výrobku
Nízká impedance při vysoké teplotě, řada 160 CLA
Nízká hodnota ESR
Polarizované elektrolytické kondenzátory, nepevný elektrolyt s samoopravnými vlastnostmi
Verze SMD se základovou deskou, s možností opakovaného přivádění bez olova
Odolnost vůči nabíjení a vybíjení, žádné omezení špičkových proudů
Vysokoteplotní pájení přetavením podle normy JEDEC® J-STD-020
Vysokoteplotní aplikace
Antivibrační ochrana, 4kolíková verze a 6kolíková verze
Certifikát AEC-Q200
Aplikace v: Technologii SMD pro pájení při vysoké teplotě
Vysokoteplotní prostředí, vysoká špičková zátěž
Automobilový průmysl, průmysl
Vyhlazování, filtrování, vyrovnávací paměť
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Špecifikácie
Brand
Vishay
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Surface Mount
Balení
Tape & Reel
Height
13mm
Polarita
Polar
Länge
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
150°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
No
Tolerance ±
20%
Ripple Current
420mA
Leakage Current
50μA
Řada
160 CLA
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
0.1%