Vishay Můstkový usměrňovač PB5010-E3/45 450 A 1000 V, Pb, počet kolíků: 4 kolíkový, konfigurace: Jednoduchý
Skladové číslo RS: 180-7160Značka: VishayČíslo dielu výrobcu: PB5010-E3/45
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Vishay
Product Type
Můstkový usměrňovač
Špičkové reverzní opakované napětí Vrrm
1000V
Mount Type
Through Hole
Number of Phases
1
Package Type
PB
Pinanzahl
4
Konfigurace
Single
Maximální pracovní teplota
150°C
Forward Current If
45A
Minimum Operating Temperature
-10°C
Peak Non-Repetitive Forward Surge Current Ifsm
450A
Špičkové dopředné napětí Vf
1.1V
Normy/schválení
No
Řada
PB50
Peak Reverse Current Ir
500μA
Länge
30.3mm
Height
20.3mm
Automotive Standard
No
Krajina pôvodu
China
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Brand
Vishay
Product Type
Můstkový usměrňovač
1000V
Mount Type
Through Hole
Number of Phases
1
Package Type
PB
Pinanzahl
4
Konfigurace
Single
Maximální pracovní teplota
150°C
Forward Current If
45A
Minimum Operating Temperature
-10°C
450A
Špičkové dopředné napětí Vf
1.1V
Normy/schválení
Řada
PB50
Peak Reverse Current Ir
500μA
Länge
30.3mm
Height
20.3mm