Vishay VS-GBPC35 Series Bridge usměrňovače
Univerzální, třícestné kontakty: Nasouvací, omotejte nebo pájejte
Vysoce tepelně vodivostní souprava, elektricky izolované pouzdro
symbol přepólování na plastovém pouzdře
Upevnění středního otvoru
Otřísky s pasivními diodami ze skla
Vynikající poměr výkonu a hlasitosti
Teplota 260 °C až 275 °C.
K dispozici je verze s vodičem
schváleno UL E300359
Určeno a schváleno pro průmyslovou a spotřebitelskou úroveň
Approvals
UL E54214
Bridge Rectifiers - Vishay Semiconductor
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
| Množstvo | Jednotková cena |
|---|---|
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
VishayProduct Type
Můstkový usměrňovač
Špičkové reverzní opakované napětí Vrrm
200V
Mount Type
Screw
Number of Phases
1
Package Type
GBPC
Pinanzahl
4
Konfigurace
Single
Maximální pracovní teplota
150°C
Forward Current If
35A
Minimum Operating Temperature
-10°C
Peak Non-Repetitive Forward Surge Current Ifsm
500A
Špičkové dopředné napětí Vf
1.1V
Peak Reverse Current Ir
5μA
Height
7.7mm
Länge
28.6mm
Normy/schválení
No
Řada
VS-GBPC
Automotive Standard
No
Podrobnosti o výrobku
Upevnění středního otvoru
Teplota 260 °C až 275 °C.