Skladové číslo RS: 861-0365Značka: BulginČíslo dielu výrobcu: MP0045/1E1BL012
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Bulgin
Ovládání spínače
Latching
Illuminated
Yes
Panel Cut Out Diameter
16.2mm
Řada
MP0045
Montage-Typ
Panel Mount
Push Button Colour
Silver
Konfigurace kontaktů
Dvoupólový dvoupolohový (DPDT)
Betriebsspannung
50V
Barva LED diody
Blue
Contact Current Rating
3 A
Manufacturer Part No.
MP0045/1E1BL012
Typ svorky
Solder
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Nerezová ocel v mechanicky odolném zápustce
Prominent, verze s kopulovým krytem a nízkoprofilové
Krytí IP66 a 68 na předním panelu
Tělo a tlačítko spínače z nerezové oceli odolné proti mechanickému poškození
Vysoká odolnost proti opotřebení, korozi a tvrdému použití v nepřátelském prostředí
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
Tlačítkový spínač, řada: MP0045 DPDT Montáž do panelu Blokování osvětlený 3 A 12V dc
P.O.A.
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Bulgin
Ovládání spínače
Latching
Illuminated
Yes
Panel Cut Out Diameter
16.2mm
Řada
MP0045
Montage-Typ
Panel Mount
Push Button Colour
Silver
Konfigurace kontaktů
Dvoupólový dvoupolohový (DPDT)
Betriebsspannung
50V
Barva LED diody
Blue
Contact Current Rating
3 A