ALLOY DIG CAL12IN/300MMC
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
TesaMohlo by vás zaujímať
Kalibr 300 mm 500-173-30 Digitální, přesnost: ±0.03 mm, rozlišení: 0.01 mm, Metrické, Imperiální, typ displeje:Značka: Mitutoyo
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
ALLOY DIG CAL12IN/300MMC
1
P.O.A.
ALLOY DIG CAL12IN/300MMC
Mohlo by vás zaujímať
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
TesaMohlo by vás zaujímať