List se štítky L6009-20.UK Lepicí, množství v balení: 20 V balení, Stříbrná Vysoká viditelnost Avery Laser
Skladové číslo RS: 358-774Značka: AveryČíslo dielu výrobcu: L6009-20.UK
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Avery
Product Type
Label Sheet
Typ štítku
High Visibility
Typ upevňovacích prvků
Adhesive
Colour
Silver
Typ tiskárny
Laser
Množství v balení
20Per Pack
Länge
45.7mm
Breite
21.2mm
Normy/schválení
No
Krajina pôvodu
Germany
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Avery
Product Type
Label Sheet
Typ štítku
High Visibility
Typ upevňovacích prvků
Adhesive
Colour
Silver
Typ tiskárny
Laser
Množství v balení
20Per Pack
Länge
45.7mm
Breite
21.2mm