Nástroj pre vyťahovanie lemovaných kontaktov, rad: MS24256R16, 16, DMC
Skladové číslo RS: 446-210Značka: DMCČíslo dielu výrobcu: DRK16
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
DMC
Product Type
Nástroj pro vytahování krimpovaných kontaktů
Podtyp
Extraction Tool
Contact Type
Crimp
Velikost kontaktu
16 AWG
Řada
MS24256R16
Overall Length
133.35mm
Tip Width
3.48 mm
Tip Length
10.67mm
Normy/schválení
No
Krajina pôvodu
United States
Podrobnosti o výrobku
162GB nářadí
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cena
Mohlo by vás zaujímať
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
DMC
Product Type
Podtyp
Extraction Tool
Contact Type
Crimp
Velikost kontaktu
16 AWG
Řada
MS24256R16
Overall Length
133.35mm
Tip Width
3.48 mm
Tip Length
10.67mm