Littelfuse Dioda TVS 1 Obousměrné SMCJ30CA 1.5 kW, DO-214, počet kolíků: 2 kolíkový
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii Diódy TVS
Technické dokumenty
Špecifikácie
Diodová konfigurace
Single
Product Type
Dioda TVS
Direction Type
Bi-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
33.3V
Mount Type
Surface
Package Type
DO-214
Maximální zpětné vypínací napětí Vwm
30V
Pinanzahl
2
Špičkový impulsní výkon Pppm
1.5kW
Svorkové napětí
48.4V
Minimum Operating Temperature
-65°C
Test Current It
1mA
Maximální špičkový impulzní proud Ippm
31A
Ochrana ESD
Yes
Number of Elements per Chip
1
Maximální pracovní teplota
150°C
Height
2.417mm
Länge
7.11mm
Normy/schválení
No
Řada
SMCJ
Maximum Reverse Leakage Current
1μA
Automotive Standard
No
Podrobnosti o výrobku
Televizory Diody SMT obousměrný 1500 W, řada SMCJ Littelfuse
Transient Voltage Suppressors, Littelfuse
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Diodová konfigurace
Single
Product Type
Dioda TVS
Direction Type
Bi-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
33.3V
Mount Type
Surface
Package Type
DO-214
30V
Pinanzahl
2
Špičkový impulsní výkon Pppm
1.5kW
Svorkové napětí
48.4V
Minimum Operating Temperature
-65°C
Test Current It
1mA
31A
Ochrana ESD
Yes
Number of Elements per Chip
1
Maximální pracovní teplota
150°C
Height
2.417mm
Länge
7.11mm
Normy/schválení
Řada
SMCJ
1μA
Automotive Standard
Podrobnosti o výrobku