MEAN WELL Modul vyrovnávacího zařízení Lišta DIN, vstupní: 24V dc, výstup: 22V dc DBUF20-24
Product Type
Buffer Module
Proud
2A
Output Voltage
22V dc
Vstupní napětí
24V dc
Mount Type
DIN Rail
Länge
125.2mm
Hloubka
114.9mm
Normy/schválení
Breite
63mm
Řada
DBUF20-24
Krajina pôvodu
China
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Product Type
Buffer Module
Proud
2A
Output Voltage
22V dc
Vstupní napětí
24V dc
Mount Type
DIN Rail
Länge
125.2mm
Hloubka
114.9mm
Normy/schválení
Breite
63mm