MEAN WELL Modul vyrovnávacího zařízení Lišta DIN, vstupní: 24V dc, výstup: 22V dc DBUF40-24
Product Type
Buffer Module
Proud
4A
Output Voltage
22V dc
Vstupní napětí
24V dc
Mount Type
DIN Rail
Čas zálohování
25s
Länge
125.2mm
Hloubka
114.9mm
Normy/schválení
Breite
63mm
Řada
DBUF40-24
Krajina pôvodu
China
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Product Type
Buffer Module
Proud
4A
Output Voltage
22V dc
Vstupní napětí
24V dc
Mount Type
DIN Rail
Čas zálohování
25s
Länge
125.2mm
Hloubka
114.9mm
Normy/schválení
Breite
63mm