Microchip Digitální potenciometr MCP4551-503E/MS 50 kΩ 257poziční Lineární 1kanálový, MSOP, počet kolíků: 8 kolíkový
Skladové číslo RS: 724-0268PZnačka: MicrochipČíslo dielu výrobcu: MCP4551-503E/MS
Product Type
Digital Potentiometer
Odpor
50kΩ
Taper Type
Linear
Teplotní koeficient
150 ppm/°C
Memory Type
Non-Volatile
Počet kelímků v balení
1
Mount Type
Surface
Typ rozhraní
Serial-I2C
Package Type
MSOP
Pinanzahl
8
Minimum Supply Voltage
1.8V
Maximum Supply Voltage
5.5V
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
125°C
Länge
3mm
Height
0.95mm
Normy/schválení
No
Řada
MCP4451
Automotive Standard
No
Podrobnosti o výrobku
MCP453x/455x/463x/465x digitální potenciometry
Digital Potentiometer - Microchip
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Product Type
Digital Potentiometer
Odpor
50kΩ
Taper Type
Linear
Teplotní koeficient
150 ppm/°C
Memory Type
Non-Volatile
Počet kelímků v balení
1
Mount Type
Surface
Typ rozhraní
Serial-I2C
Package Type
MSOP
Pinanzahl
8
Minimum Supply Voltage
1.8V
Maximum Supply Voltage
5.5V
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
125°C
Länge
3mm
Height
0.95mm