Microchip Mikrokontrolér PIC18LF13K22-I/SS 8 bit PIC 64 MHz 8kB Blesk 256 bit RAM, počet kolíků: 20 kolíkový, SSOP
Skladové číslo RS: 667-0107PZnačka: MicrochipČíslo dielu výrobcu: PIC18LF13K22-I/SS
Product Type
Microcontroller
Řada
PIC18LF13K22
Package Type
SSOP
Mount Type
Surface
Pinanzahl
20
Device Core
PIC
Data Bus Width
8bit
Program Memory Size
8kB
Maximum Clock Frequency
64MHz
RAM Size
256bit
Maximum Supply Voltage
3.6V
Maximální ztrátový výkon Pd
800mW
Number of Programmable I/Os
18
DACs
1 x 5 Bit
Minimum Operating Temperature
-40°C
Analogové komparátory
2
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
1.85mm
Länge
7.5mm
Normy/schválení
RoHS
Minimum Supply Voltage
1.8V
Architektura založená na instrukcích
RISC
Automotive Standard
No
ADC
12 x 10 Bit
Podrobnosti o výrobku
8bitové mikrořadiče PIC18F1XK22 s pamětí Flash
Parametry mikrokontroléru
MAX. 16 MIPS. Rychlost CPU
75 pokynů - 83 s aktivovanou funkcí Rozšířený návod k obsluze
31 úrovní hardwarové sady
Konfigurovatelný interní oscilátor - Volitelný frekvenční rozsah 16 MHz až 31 kHz
18 vstupních/výstupních kolíků
Reset při zapnutí (POR)
Časovač vypnutí (PWRT)
Časovač spouštění oscilátoru (OST)
Reset sníženým napětím (BOR)
Rozšířený časovač watchdog (WDT)
Sériové programování v obvodech (ICSP)
Chyba v okruhu (ICD)
Funkce s extrémně nízkým výkonem
Režim spánku: 34 nA
Časovací JEDNOTKA: 460 nA
Oscilátor Timer1: 650 nA při 32 kHz
Periferní zařízení
10bitový převodník ADC (Analog-to-Digital) - 12 kanálů
Komparátor
Referenční modul napětí
Tři 16bitové časovače
Jeden 8bitový časovač
Jeden rozšířený záznam, porovnání, modul PWM
Modul Master Synchronise sériovým portem (MSSP) s SPI a I²C
Univerzální synchronní synchronizovaný vysílač s rozšířeným adresováním (EUSART)
Zajišťovací modul SR
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaTuba
Product Type
Microcontroller
Řada
PIC18LF13K22
Package Type
SSOP
Mount Type
Surface
Pinanzahl
20
Device Core
PIC
Data Bus Width
8bit
Program Memory Size
8kB
Maximum Clock Frequency
64MHz
RAM Size
256bit
Maximum Supply Voltage
3.6V
Maximální ztrátový výkon Pd
800mW
Number of Programmable I/Os
18
DACs
1 x 5 Bit
Minimum Operating Temperature
-40°C
Analogové komparátory
2
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
1.85mm
Länge
7.5mm
Normy/schválení
RoHS
Minimum Supply Voltage
1.8V
RISC
Automotive Standard
No
ADC
12 x 10 Bit
Podrobnosti o výrobku
Parametry mikrokontroléru
MAX. 16 MIPS. Rychlost CPU
31 úrovní hardwarové sady
18 vstupních/výstupních kolíků
Reset při zapnutí (POR)
Časovač vypnutí (PWRT)
Reset sníženým napětím (BOR)
Chyba v okruhu (ICD)
Režim spánku: 34 nA
Časovací JEDNOTKA: 460 nA