Omron Snímač přiblížení E2A-M18KN16-WP-B1 5M Válec se závitem M18 200mA E2A IP67 PnP 400 Hz 16 mm 240 V ac 32 V dc
Skladové číslo RS: 804-9410Značka: OmronČíslo dielu výrobcu: E2A-M18KN16-WP-B1 5M
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Omron
Thread Size
M18
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Länge
39mm
IP Rating
IP65
Typ svorky
Cable
Mount Type
Nezapouzdřený
Breite
24mm
Maximum Supply Voltage
24V dc
Housing Material
Brass Nickel Plated
Maximum Detection
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum DC Voltage
32V dc
Detekované materiály
Metal
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
CE
Maximální střídavé napětí
240V ac
Hloubka
15.1mm
Maximum Switching Frequency
400Hz
Shielding
Unshielded
Řada
E2A
Rozsah spínací frekvence
200mA
Typ výstupu
PNP
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
E2A Standardní délka mosaz
Charakteristiky a výhody
Lícový materiál pro snímání PBTP
Indikace LED
Překračuje snímací rozsah CENELEC pro vyšší citlivost a mechanickou ochranu
Standardní řada je náhradou za krátkou karoserii a řadu E2EG
Rozsah provozních teplot -40 → +70 °C.
Napájecí napětí 12 až 24 V ss
Zatěžovací proud maximálně 200 mA
Zkrat, ochrana proti přepětí a obrácené polaritě
Cenelec rozsah dle EN60947-5-2
Aplikace
Snímání a přístrojové vybavení
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
P.O.A.
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Omron
Thread Size
M18
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Länge
39mm
IP Rating
IP65
Typ svorky
Cable
Mount Type
Nezapouzdřený
Breite
24mm
Maximum Supply Voltage
24V dc
Housing Material
Brass Nickel Plated
Maximum Detection
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum DC Voltage
32V dc
Detekované materiály
Metal
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
CE
Maximální střídavé napětí
240V ac
Hloubka
15.1mm
Maximum Switching Frequency
400Hz
Shielding
Unshielded
Řada
E2A
Rozsah spínací frekvence
200mA
Typ výstupu
PNP
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
E2A Standardní délka mosaz
Charakteristiky a výhody
Indikace LED
Napájecí napětí 12 až 24 V ss