Skladové číslo RS: 125-1260Značka: RF SolutionsČíslo dielu výrobcu: RFM95W-915S2
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii LPWAN
Technické dokumenty
Špecifikácie
Product Type
Modul LoRa
Maximum Output Power
13dBm
Receiver Sensitivity
-148dBm
Protocol Type
Lora
Podporovaná sběrnicová rozhraní
SPI
Minimum Supply Voltage
3.3V
Maximum Supply Voltage
3.7V
Breite
16 mm
Länge
16mm
Height
1.8mm
Normy/schválení
No
Řada
RFM95W
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Vysílače-přijímače RFM9xW 433/868/915MHz ISM Lora, HopeRF
Funkce modulu
• Rozsah vysokofrekvenční frekvence: 433/868/915MHz pásmo ISM
• Pásová šířka pásma: 125 kHz, 250 kHz nebo 500 kHz
• Vysokofrekvenční výstupní výkon: Až +20dBm
• Citlivost přijímače: -119dBm při 1,2kbps (FSK), -148dBm při 18 bps (Lora, SF=12, CR=4/6)
• Modulace: Lora™, FSK, GFSK, MSK, GMSK nebo OOK
• Data Rate OTA: Až 250 kb/s (FSK), až 37,5 kb/s (Lora)
• Rozsah: Až 15 km (přímá viditelnost)
• Packet engine s CRC až 256 bajtů
• Korekce chyb při jízdě vpřed (FEC) s možností výběru kódování
• Dynamický rozsah 127 dB RSSI
• Host communication: Sériový SPI
• Snímač teploty a indikátor vybití baterie
• Napájecí zdroj: +1,8 V až +3,6 V ss
• Rozsah provozní teploty: -20 až +70 °C.
• Rozměry 16 x 16 mm
Kódy RS
125-1261 RFM98W-433S2 433MHz
125-1259 RFM95W-868S2 868MHz
125-1260 RFM95W-915S2 915MHz
Wireless Modules - HopeRF
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
RF Solutions LoRa Module -148 dBm Receiver Sensitivity
MnožstvoJednotková cena
Technické dokumenty
Špecifikácie
Product Type
Modul LoRa
Maximum Output Power
13dBm
Receiver Sensitivity
-148dBm
Protocol Type
Lora
SPI
Minimum Supply Voltage
3.3V
Maximum Supply Voltage
3.7V
Breite
16 mm
Länge
16mm
Height
1.8mm
Normy/schválení
No
Řada
RFM95W
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Funkce modulu
• Dynamický rozsah 127 dB RSSI
• Rozměry 16 x 16 mm
Kódy RS
125-1261 RFM98W-433S2 433MHz
125-1259 RFM95W-868S2 868MHz
125-1260 RFM95W-915S2 915MHz