STMicroelectronics Dioda TVS 1 Jednosměrné 1.5KE400A 1.5 kW, DO-201, počet kolíků: 2 kolíkový
Skladové číslo RS: 486-4375Značka: STMicroelectronicsČíslo dielu výrobcu: 1.5KE400A
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii Diódy TVS
Technické dokumenty
Špecifikácie
Diodová konfigurace
Single
Product Type
Dioda TVS
Direction Type
Uni-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
380V
Mount Type
Through Hole
Package Type
DO-201
Maximální zpětné vypínací napětí Vwm
342V
Pinanzahl
2
Špičkový impulsní výkon Pppm
1.5kW
Svorkové napětí
706V
Minimum Operating Temperature
-65°C
Test Current It
1mA
Maximální špičkový impulzní proud Ippm
14A
Ochrana ESD
No
Number of Elements per Chip
1
Maximální pracovní teplota
175°C
Height
5.3mm
Länge
4.2mm
Normy/schválení
No
Řada
1.5KE
Maximum Reverse Leakage Current
1μA
Automotive Standard
Krajina pôvodu
France
Podrobnosti o výrobku
Transil™ TVS Axial Unidirectional 1500 W, STMicroelectronics
Transient Voltage Suppressors, STMicroelectronics
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Diodová konfigurace
Single
Product Type
Dioda TVS
Direction Type
Uni-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
380V
Mount Type
Through Hole
Package Type
DO-201
342V
Pinanzahl
2
Špičkový impulsní výkon Pppm
1.5kW
Svorkové napětí
706V
Minimum Operating Temperature
-65°C
Test Current It
1mA
14A
Ochrana ESD
Number of Elements per Chip
1
Maximální pracovní teplota
175°C
Height
5.3mm
Länge
4.2mm
Normy/schválení
Řada
1.5KE
1μA
Automotive Standard
Krajina pôvodu
France
Podrobnosti o výrobku