STMicroelectronics Panel Triak BTA40-600B 600 V 40 A zapínací napětí 1.3 V 100 mA, RD-91, počet kolíků: 3 kolíkový
Skladové číslo RS: 127-0654PZnačka: STMicroelectronicsČíslo dielu výrobcu: BTA40-600B
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii Triaky
Technické dokumenty
Špecifikácie
Jmenovitý průměrný proud v zapnutém stavu Irms
40A
Product Type
TRIAC
Mount Type
Panel
Package Type
RD-91
Maximum Gate Trigger Current Igt
100mA
Repetitive Peak Reverse Voltage VDRM
600V
Surge Current Rating
420A
Pinanzahl
3
Konfigurace
Single
Maximální spouštěcí napětí brány Vgt
1.3V
Maximum Holding Current Ih
80mA
Minimum Operating Temperature
-40°C
Špičkový ztrátový výkon brány
1W
Maximální pracovní teplota
125°C
Height
14mm
Länge
1.0mm
Normy/schválení
No
Proud ve vypnutém stavu při opakované špičce
5μA
Peak On-State Voltage
1.55V
Automotive Standard
No
Podrobnosti o výrobku
Triac, 25A až 40A, STMicroelectronics
TRIACs, STMicroelectronics
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Špecifikácie
40A
Product Type
TRIAC
Mount Type
Panel
Package Type
RD-91
100mA
600V
Surge Current Rating
420A
Pinanzahl
3
Konfigurace
Single
1.3V
Maximum Holding Current Ih
80mA
Minimum Operating Temperature
-40°C
Špičkový ztrátový výkon brány
1W
Maximální pracovní teplota
125°C
Height
14mm
Länge
1.0mm
Normy/schválení
5μA
Peak On-State Voltage
1.55V
Automotive Standard
Podrobnosti o výrobku