STMicroelectronics Průchozí otvor Triak BTB16-600CWRG 600 V 16 A zapínací napětí 1.3 V 35 mA, JEDEC TO-220AB, počet
Skladové číslo RS: 485-6863PZnačka: STMicroelectronicsČíslo dielu výrobcu: BTB16-600CWRG
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii Triaky
Technické dokumenty
Špecifikácie
Jmenovitý průměrný proud v zapnutém stavu Irms
16A
Product Type
TRIAC
Mount Type
Through Hole
Package Type
TO-220AB
Maximum Gate Trigger Current Igt
35mA
Repetitive Peak Reverse Voltage VDRM
600V
Surge Current Rating
168A
Pinanzahl
3
Konfigurace
Single
Maximální spouštěcí napětí brány Vgt
1.3V
Maximum Holding Current Ih
35mA
Minimum Operating Temperature
-40°C
Špičkový ztrátový výkon brány
1W
Maximální pracovní teplota
125°C
Height
9.3mm
Länge
10.4mm
Normy/schválení
No
Proud ve vypnutém stavu při opakované špičce
0.005mA
Peak On-State Voltage
1.55V
Automotive Standard
No
Podrobnosti o výrobku
Triac, 16STMicroelectronics
TRIACs, STMicroelectronics
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaTuba
Špecifikácie
16A
Product Type
TRIAC
Mount Type
Through Hole
Package Type
TO-220AB
35mA
600V
Surge Current Rating
168A
Pinanzahl
3
Konfigurace
Single
1.3V
Maximum Holding Current Ih
35mA
Minimum Operating Temperature
-40°C
Špičkový ztrátový výkon brány
1W
Maximální pracovní teplota
125°C
Height
9.3mm
Länge
10.4mm
Normy/schválení
0.005mA
Peak On-State Voltage
1.55V