STMicroelectronics Dioda TVS 1 Jednosměrné SMAJ18A-TR 400 W, DO-214, počet kolíků: 2 kolíkový
Skladové číslo RS: 793-1377Značka: STMicroelectronicsČíslo dielu výrobcu: SMAJ18A-TR
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii Diódy TVS
Technické dokumenty
Špecifikácie
Diodová konfigurace
Single
Product Type
Dioda TVS
Direction Type
Uni-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
20V
Mount Type
Surface
Package Type
DO-214
Maximální zpětné vypínací napětí Vwm
18V
Pinanzahl
2
Špičkový impulsní výkon Pppm
400W
Svorkové napětí
29.2V
Minimum Operating Temperature
-10°C
Test Current It
1mA
Maximální špičkový impulzní proud Ippm
13.7A
Number of Elements per Chip
1
Maximální pracovní teplota
150°C
Height
2.25mm
Länge
4.6mm
Normy/schválení
No
Řada
SMAJxxA
Maximum Reverse Leakage Current
1μA
Automotive Standard
No
Podrobnosti o výrobku
Transil™ Transistent Voltage Supressor (TVS), STMicroelectronics
Transient Voltage Suppressors, STMicroelectronics
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Diodová konfigurace
Single
Product Type
Dioda TVS
Direction Type
Uni-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
20V
Mount Type
Surface
Package Type
DO-214
18V
Pinanzahl
2
Špičkový impulsní výkon Pppm
400W
Svorkové napětí
29.2V
Minimum Operating Temperature
-10°C
Test Current It
1mA
13.7A
Number of Elements per Chip
1
Maximální pracovní teplota
150°C
Height
2.25mm
Länge
4.6mm