STMicroelectronics Dioda TVS 1 Obousměrné SMCJ30CA-TR 1.5 kW, DO-214, počet kolíků: 2 kolíkový
Skladové číslo RS: 795-7225Značka: STMicroelectronicsČíslo dielu výrobcu: SMCJ30CA-TR
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii Diódy TVS
Technické dokumenty
Špecifikácie
Product Type
Dioda TVS
Direction Type
Bi-Directional
Diodová konfigurace
Single
Minimum Breakdown Voltage Vbr
33.3V
Mount Type
Surface
Package Type
DO-214
Maximální zpětné vypínací napětí Vwm
30V
Pinanzahl
2
Špičkový impulsní výkon Pppm
1.5kW
Maximální špičkový impulzní proud Ippm
156A
Svorkové napětí
64.3V
Minimum Operating Temperature
-10°C
Test Current It
1mA
Maximální pracovní teplota
150°C
Number of Elements per Chip
1
Länge
7.15mm
Normy/schválení
No
Řada
SMCJxxCA
Height
2.45mm
Automotive Standard
No
Maximum Reverse Leakage Current
1μA
Podrobnosti o výrobku
Transil™ TVS SMT obousměrný 1500 W, STMicroelectronics
Transient Voltage Suppressors, STMicroelectronics
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
Product Type
Dioda TVS
Direction Type
Bi-Directional
Diodová konfigurace
Single
Minimum Breakdown Voltage Vbr
33.3V
Mount Type
Surface
Package Type
DO-214
30V
Pinanzahl
2
Špičkový impulsní výkon Pppm
1.5kW
156A
Svorkové napětí
64.3V
Minimum Operating Temperature
-10°C
Test Current It
1mA
Maximální pracovní teplota
150°C
Number of Elements per Chip
1
Länge
7.15mm
Normy/schválení
Řada
SMCJxxCA
Height
2.45mm
Automotive Standard
1μA
Podrobnosti o výrobku