Regulátor napětí STLQ015M30R 150mA, počet kolíků: 5, SOT-23
Skladové číslo RS: 188-9308Značka: STMicroelectronicsČíslo dielu výrobcu: STLQ015M30R
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Regulator Type
Lineární napětí
Maximum Output Current
150mA
Počet výstupů
1
Output Voltage
3 V
Regulace vedení
±0.01 %/V
Accuracy
±3%
Load Regulation
±0.002 %/mA
Montage-Typ
Surface Mount
Quiescent Current
7µA
Package Type
SOT-23-8
Pinanzahl
5
Typ výstupu
Fixed
Abmessungen
2.95 x 1.6 x 1.3mm
Maximum Input Voltage
5.5 V
Height
1.3mm
Minimum Operating Temperature
-40 °C
Minimální vstupní napětí
1.5 V
Maximální pracovní teplota
+125 °C
Länge
2.95mm
Breite
1.6mm
P.O.A.
Each (In a Pack of 25) (bez DPH)
Vyberte typ balenia
P.O.A.
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Regulator Type
Lineární napětí
Maximum Output Current
150mA
Počet výstupů
1
Output Voltage
3 V
Regulace vedení
±0.01 %/V
Accuracy
±3%
Load Regulation
±0.002 %/mA
Montage-Typ
Surface Mount
Quiescent Current
7µA
Package Type
SOT-23-8
Pinanzahl
5
Typ výstupu
Fixed
Abmessungen
2.95 x 1.6 x 1.3mm
Maximum Input Voltage
5.5 V
Height
1.3mm
Minimum Operating Temperature
-40 °C
Minimální vstupní napětí
1.5 V
Maximální pracovní teplota
+125 °C
Länge
2.95mm
Breite
1.6mm