Rezistor Keramická sloučenina Axiální, řada: CCR 10 kΩ 10 % CCR210KKB 2 W TE Connectivity
Skladové číslo RS: 377-4990Značka: TE ConnectivityČíslo dielu výrobcu: CCR210KKB
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Odpor
48.5kΩ
Product Type
Rezistor
Power Rating
2W
Typ rezistoru
Power
Balení
Box
Tolerance ±
10%
Axial/Radial
Axial
Napětí
400V
Technologie
Ceramic Composition
Řada
CCR
Automotive Standard
No
Pinanzahl
2
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
200°C
Länge
3.5mm
Průměr
7mm
Normy/schválení
No
Breite
7mm
Teplotní koeficient
+300 ppm/°C
Podrobnosti o výrobku
2W řada CCR, axiální
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Odpor
48.5kΩ
Product Type
Rezistor
Power Rating
2W
Typ rezistoru
Power
Balení
Box
Tolerance ±
10%
Axial/Radial
Axial
Napětí
400V
Technologie
Ceramic Composition
Řada
CCR
Automotive Standard
Pinanzahl
2
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
200°C
Länge
3.5mm
Průměr
7mm
Normy/schválení
Breite
7mm
Teplotní koeficient
+300 ppm/°C
Podrobnosti o výrobku
2W řada CCR, axiální