Regulátor lineárního napětí UA78L10ACD 100mA 10 V ±5%, počet kolíků: 8, SOIC
Skladové číslo RS: 145-0128Značka: Texas InstrumentsČíslo dielu výrobcu: UA78L10ACD
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Maximum Output Current
100mA
Regulator Type
Lineární napětí
Output Voltage
10 V
Počet výstupů
1
Regulace vedení
175 mV
Accuracy
±5%
Load Regulation
90 mV
Montage-Typ
Surface Mount
Polarita
Positive
Package Type
SOIC, SOIC
Pinanzahl
8
Typ výstupu
Fixed
Abmessungen
4.9 x 3.91 x 1.58mm
Height
1.58mm
Minimum Operating Temperature
0 °C
Minimální vstupní napětí
12.5 V
Maximální pracovní teplota
+125 °C
Maximum Input Voltage
25 V
Breite
3.91mm
Länge
4.9mm
Podrobnosti o výrobku
Lineární regulátory napětí řady μA78, Texas Instruments
Řady Texas Instruments μA78 jsou lineární regulátory napětí, které pokrývají rozsah pevných výstupních napětí od 2,6 V do 15 V. Třípólové regulátory kladného napětí nabízejí vypnutí tepelného přetížení a omezení interního proudu. Terminal plenty s kladným napětím jsou vybaveny regulátory napětí. Externí komponenty nepotřebují, i když je možné nastavit napětí a proud pomocí externích zařízení. Integrovaný obvod lineárního regulátoru TI vytváří výstupní proud 1,5 A pro řadu μA78, 0,1 A pro verzi μA78L a modul μA78M nabízí výstupní proud 0,5 A. Používá se v celé řadě aplikací včetně regulace na kartě, která eliminuje problémy, které se vyskytují při regulaci na jednom místě, a jsou vhodné také pro telekomunikační, výpočetní a přenosné aplikace zařízení.
Výstupní proud: 1,5 A ( μA78xx ); 0,1 A ( μA78LXX ) a 0,5 A ( μA78MXX )
Vnitřní ochrana proti přehřátí, omezení interního zkratového proudu
Výstupní tranzistor s kompenzací bezpečnostní oblasti
Vysoká ztráta výkonu
Linear Voltage Regulators, Texas Instruments
A range of fixed and adjustable Linear Voltage regulators from Texas Instruments. The range includes both positive and negative polarity devices with output current ratings from 100mA up to 5A.
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
Each (In a Tube of 75) (bez DPH)
P.O.A.
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Technické dokumenty
Špecifikácie
Maximum Output Current
100mA
Regulator Type
Lineární napětí
Output Voltage
10 V
Počet výstupů
1
Regulace vedení
175 mV
Accuracy
±5%
Load Regulation
90 mV
Montage-Typ
Surface Mount
Polarita
Positive
Package Type
SOIC, SOIC
Pinanzahl
8
Typ výstupu
Fixed
Abmessungen
4.9 x 3.91 x 1.58mm
Height
1.58mm
Minimum Operating Temperature
0 °C
Minimální vstupní napětí
12.5 V
Maximální pracovní teplota
+125 °C
Maximum Input Voltage
25 V
Breite
3.91mm
Länge
4.9mm
Podrobnosti o výrobku
Vysoká ztráta výkonu