Spínaný napájecí zdroj, počet výstupů: 1 ECL10US12-E 12V dc Montáž na plošný spoj 10 W ECL XP Power 264V ac
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
12V dc
Počet výstupů
1
Mount Type
Montáž na plošný spoj
Výkon
10W
Minimum Operating Temperature
-20°C
Výstupní proud SMPS
830mA
Maximální pracovní teplota
70°C
Hloubka
23mm
Länge
52.4mm
Hmotnost
60g
Normy/schválení
Breite
27.2mm
Efficiency
78%
Řada
ECL
Maximum Input Voltage
264V ac
Output Current
830mA
Certifikace pro nebezpečné prostory
No
Minimální vstupní napětí
85V ac
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
XP Power - napájecí zdroje 5-30 W řady ECL AC-DC
Řada ECL od společnosti XP Power nabízí vynikající rozsah jednoho, dvou a tří výstupů, 5 W až 30 W, napájecí zdroje AC-DC. Tyto mimořádně kompaktní napájecí zdroje jsou k dispozici v deskách s otevřeným rámem, v šasi s otevřeným rámem, v pouzdrech s PCB a ve verzích pro montáž do šasi. Rozsah atributů je menší než 0,3 W při nulovém výkonu, Peak zatížení a až 84 % při vysoké účinnosti.
Napájecí zdroje 5 W až 30 W AC-DC
Jeden, dva a tři výstupy
Uzavřené desky plošných spojů a verze pro montáž do skříně
Verze s deskou plošných spojů a upevněním na šasi s otevřeným rámem
Mimořádně kompaktní velikost
Peak zatížení
Vysoká účinnost až 84 %
Provozní teplota -20 °C až +70 °C.
XP Power
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cena
Technické dokumenty
Špecifikácie
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
12V dc
Počet výstupů
1
Mount Type
Montáž na plošný spoj
Výkon
10W
Minimum Operating Temperature
-20°C
Výstupní proud SMPS
830mA
Maximální pracovní teplota
70°C
Hloubka
23mm
Länge
52.4mm
Hmotnost
60g
Normy/schválení
Breite
27.2mm
Efficiency
78%
Řada
ECL
Maximum Input Voltage
264V ac
Output Current
830mA
No
Minimální vstupní napětí
85V ac
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Jeden, dva a tři výstupy
Mimořádně kompaktní velikost
Peak zatížení
Vysoká účinnost až 84 %